sobota 12. prosince 2009

Trošku dámy

Máš tak 21, skriňu zaplnenú farebnými tričkami a mikinami,
opätky si mala na nohách jedenkrát (na stužkovej).
A potom zrazu prídeš na to, že tie svetríky nie sú až také zlé,
kúpiš si prvú sukňu a keď sa Tvoja mamka rozplače dojatím - pochopíš,
že si definitívne tak trochu dáma.

Tak nech sa páči,
trochu vizuálneho potešenia ;)*

http://xml.riverisland.com/flash/content.php

*ism


pripútaná~srňka

Raz, dva, tri, blog!