Máš tak 21, skriňu zaplnenú farebnými tričkami a mikinami,
opätky si mala na nohách jedenkrát (na stužkovej).
A potom zrazu prídeš na to, že tie svetríky nie sú až také zlé,
kúpiš si prvú sukňu a keď sa Tvoja mamka rozplače dojatím - pochopíš,
že si definitívne tak trochu dáma.
Tak nech sa páči,
trochu vizuálneho potešenia ;)*
http://xml.riverisland.com/flash/content.php
sobota 12. prosince 2009
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
